Інтерактиви

New slide
New slide
New slide
New slide
New slide
New slide
New slide
previous arrow
next arrow
Учасники шоу-балету також проводять різноманітні інтерактиви для гостей на Вашому святі, залучаючи публіку до танцю. Як показує практика, на святі, гості, окрім того, щоб подивитись на яскраве шоу, дуже люблять і самі прийняти участь у ньому! Саме тому, ми пропонуємо інтерактивні танцювальні номери з залученням до них гостей, які будуть частиною постановки, а також проведення флеш-мобів і майстер-класів!
Майстер-клас
Майстер-клас може бути будь-якого стилю і тематики. В залежності від типу свята, сценарію і Ваших побажань, це може бути рок-н-рол, бугі-вугі, латиноамериканські танці, українські, сучасні, бальні або будь-які інші на Ваш смак! Вони тривають в середньому від 10 до 40 хвилин. Танцюристи показують і пояснюють рухи, а гості повторюють і потім з’єднуємо у танець. При бажанні можемо провести змагання або батл між гостями.
Флешмоб
Флешмоб – танцювальна постановка з простих веселих рухів. Гості повторюють танець, під час якого постійно змінюється музика з відомих сучасних пісень. В середньому флешмоб триває 5-10 хвилин.